Náhrdelník se solitérní perlou, zlatý

Originální kontrast tvoří u tohoto náhrdelníku jemný perlový přívěsek a výraznější (tzv. kostičkový) typ řetízku. Šperk se tak stává nápadnějším, přitom si stále zachovává jemný a decentní charakter.

Tento náhrdelník, a perly obecně, se hodí k nesčetně příležitostem – od těch, které přináší běžný den, až po ty opravdu speciální. Určitě potěší i novopečenou maminku, tak neváhejte a s radostí ho přidejte i do našich dárků pro miminka a čerstvé rodiče.

Náhrdelník je vyroben z kvalitní pozlacené titanové oceli. Na přívěsek je použita pravá říční perla.

Pozn. Tvar perly je zploštělý o průměru cca 1,2 cm. Tím, že se jedná o přírodní perly, může každý kus vykazovat drobné odchylky od toho na obrázku.

Skladem
Značka: SPELL concept
640 Kč

Obdiv k perlám vyjádřila během svého života nejedna osobnost módního světa a společenského života. Vyzdvihovaly především jejich vlastnost zdůraznit ženskost a nadčasovost. Perly jsou tak oblíbené i proto, že se hodí opravdu pro každou příležitost. Ve spirituální rovině je jim přisuzována magická moc. Zejména ochrana před negativní energií a posilování intuice a víry v sebe sama. Jsou také považovány za klenot, který přitahuje štěstí a moudrost. 

  • Materiál: kvalitní titanová ocel, pravá říční perla
  • Povrchová úprava: pozlaceno 14 karátovým zlatem 
  • Barva: zlatá
  • Délka (nastavitelná): 41 (+3) cm
  • Velikost přívěsku: 1,2 cm
  • Šperk neobsahuje nikl ani olovo
  • Údržba: Pro co nejdelší životnost šperků je doporučujeme odložit před kontaktem s vodou. Zejména pak chlorovaná voda či jakékoliv chemikálie, čistící prostředky mohou šperk poškodit. Při leštění použijte suchý hadřík z jemného materiálu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: