Vrstvený náramek s perlami Pearl Sheen

Také rádi zdobíte své zápěstí neotřelými kombinacemi náramků? V tom případě si tenhle vrstvený náramek absolutně zamilujete. Kombinuje v sobě tři samostatné náramky: jeden elegantní perlový a dva jemné pozlacené. Dohromady tvoří náramky efektní, přitom decentní šperk, se kterým osvěžíte svůj outfit přes den a zazáříte večer při speciální příležitosti.

Skladem
Značka: SPELL concept
699 Kč

Obdiv k perlám vyjádřila během svého života nejedna osobnost módního světa a společenského života. Vyzdvihovaly především jejich vlastnost zdůraznit ženskost a nadčasovost. Perly jsou tak oblíbené i proto, že se hodí opravdu pro každou příležitost. Ve spirituální rovině je jim přisuzována magická moc. Zejména ochrana před negativní energií a posilování intuice a víry v sebe sama. Jsou také považovány za klenot, který přitahuje štěstí a moudrost. 

  • Materiál: pozlacená nerezová ocel (zlato 18 karátů), pravé říční perly
  • Délka (nastavitelná): 14 (+ 3) cm
  • Šperk neobsahuje nikl ani olovo
  • Údržba: Pro co nejdelší životnost šperků je doporučujeme odložit před kontaktem s vodou. Zejména pak chlorovaná voda či jakékoliv chemikálie, čistící prostředky mohou šperk poškodit. Při leštění použijte suchý hadřík z jemného materiálu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: