Háčkovaná sovička Pebblechild

Háčkovaná kachnička si získala vaše srdce, tak jsme jí pořídili společníka. Tentokrát doplnila naši rodinku Pebblechild zvířátek tahle buclatá rozkošná sovička. Stejně jako ostatní zvířátka Pebblechild v naší nabídce je vyrobena z organické bavlny a díky chrastící rolničce uvnitř vydává jemný tlumený zvuk.  

Háčkované hračky Pebblechild mají za sebou silný příběh (více info v detailu produktu) a každý kousek je ručně vyrobený unikát.

 
Skladem
Značka: Pebblechild
425 Kč

Pebblechild, značka "handmade" hraček se silných příběhem. Háčkované hračky Pebblechild pochází z odlehlého venkova v daleké Bangladéši. Pro nás, Čechy a Evropany, žít na venkově neznamená dělat kompromisy, natož se kvůli tomu dělit od své rodiny. Ale v mnoha zemích, právě například v Asii, bývá běžná praxe, že se jeden člen rodiny – většinou muž – vydává za prací do velkých měst vzdálených stovky i tisíce kilometrů od svého domova.

Projekt Pebblechild takový osud ale pro řadu venkovských obyvatel (žen) Bangladéše odvrátil. Díky svým jedinečným ručně tkaným hračkám dává svým zaměstnancům žijícím na venkově možnost vystoupit z chudoby, a udržet tak rodiny hezky pohromadě. Výsledkem jsou navíc nádherné, ručně vyrobené hračky z organických materiálů, které přinesou úsměv na tvář malým i velkým zákazníkům. 

  • Země původu: Bangladéš/Velká Británie
  • Materiál: 100% organická bavlna, výplň 100 % polyester 
  • Barva: krémová (fialové prvky), křidýlka v barvě taupe, 
  • Certifikace: hračka splňuje EU standardy, je vhodná od narození
  • Velikost:  14 cm x 7 cm
  • Údržba: praní max. na 40 °C, žehlení – ne, sušení – pouze na nízkou teplotu , bělení – ne, chemické čištění – ne

Pozn. V důsledku toho, že jsou hračky vyráběny ručně, se na nich mohou objevit nepatrné barevné či tvarové odlišnosti. Každá hračka je zkrátka unikát:-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: