Nejčastější dotazy (FAQ)

Jak jsou jednotlivé krabičky veliké?

Krabička MINI: d 260 x h 190 x v 80 (mm)

Krabička MIDI: d 310 x h 230 x v 90 (mm)

Krabička MIDI Plus (ekonomická krabička):  d 340 x h 240 x v 100 (mm) 

Krabička MAXI: d 400 x h 310 x v 90 (mm)

 

Jak to přesně funguje s mým osobním vzkazem, který bych chtěl(a) v krabičce zanechat?

Do každé krabičky vkládáme automaticky menší kartičku  (d 140 x v 80 mm) stejného designu jako nesou naše krabičky. Kartičku můžete využít k tomu, že na ni svůj vzkaz napíšete nebo vzkaz můžeme za Vás napsat my. V takovém případě Vás poprosíme napsat text Vašeho vzkazu do poznámky! 

 

Je možné poslat krabičku přímo tomu, koho chci obdarovat?

Samozřejmě. Stačí si jako způsob dopravy vybrat "doručení na adresu" společností GLS nebo Českou poštou a jako doručovací adresu uvést adresu toho, komu chcete krabičku odeslat. 

DŮLEŽITÉ: Do kolonky "telefonní číslo" uveďte prosím telefonní kontakt osoby, které bude zásilka doručena. Je potřeba jej zanést do systému doručovací společnosti, aby se kurýr mohl s příjemcem v případě potřeby spojit. Popř. je také možné jej uvést do poznámky. Naopak e-mail vyplňte svůj, abyste byli informování o stavu vaší objednávky. 

 

Bude krabička vypadat po otevření opravdu jako na obrázku? Nebudou produkty v ní následkem dopravy přeházené?

Nebojte se:-) Tohle jsme ladili tak dlouho, dokud jsme nenašli způsob balení přesně takový, abychom měli jistotu, že se naše malé poklady v krabičce ani nehnou. Krabičky jsou vystlané jemou dřevitou vlnou a je jí tam tolik, aby mezi ní a víkem krabičky bylo místo sotva na výrobky, které set tvoří, a ani centimetr navíc.

 

Jak jsou krabičky zabalené při doručování?

Samotná krabička Hello Bebe je obalena v bublinkové fólii a vložena do klopové kartonové krabice. Prázdná místa jsou vystlána výplňovým materiálem (většinou papírem), aby byla krabička při přepravě dobře zafixovaná a dorazila v pořádku. Přijde Vám tedy taková krabička v krabici :-).

 

Mohu se do krabičky podívat než ji někomu daruji?

Ano, krabička je pevně zavřená, ale není zalepená nebo jinak zatavená.

 

 

Co když je krabička, která se mi líbí, zrovna vyprodaná?

Nezoufejte! Často chybí pouze jeden produkt, který se dá snadno nahradit jiným. Nebo si v kategorii Sestavit box na míru můžete sestavit box zcela podle vás. Pokud byste si nevěděli rady, neváhejte nás kontaktovat na email info@hellobebe.cz nebo na telefonní číslo +420 732 730 539. Vše společně doladíme.