O nás

Kde se vzalo Hello Bebe?

Hello Bebe spatřilo světlo světa v roce 2021 jako koncept jedinečných dárkových krabiček pro miminka a rodiče. Na myšlenku mě přivedla – jak jinak – má vlastní zkušenost s těhotenstvím a mateřstvím. Především pak zjištění, jak nelehký úkol představuje pro okolí nastávajících a čerstvých rodičů pořídit jejich blízkým vhodný dárek. Dárek nejen krásný a originální, ale také praktický. Dárek, na který budou maminky i tatínkové ješte měsíce po jeho obdržení vzpomínat. Dárek, který bude dělat radost jejich děťátku, a tím i jim samotým.

Nejprve jsem se soustředila čistě na sestavování dárkových setů pro miminka. Postupně jsem začala do nabídky zařazovat kromě hotových krabiček i jednotlivé produkty, ze kterých jsou naše krabičky složeny. To jste uvítali, a tak postupně sortiment dále rozšiřuji o další pečlivě vybrané výrobky v té nejvyšší kvalitě. Maminky tak nemusí čekat, až něco od nás dostanou dárkem, ale mohou udělat radost sobě i svým detičkám rovnou samy.  

Co si klademe za cíl?

Věřím, že Hello Bebe pomůže vám, kteří sháníte originální dárek pro nastávající maminku nebo čerstvé rodiče, šetřit čas, energii a vyhnout se tápání při výběru dárku. Že přinese mnoho radosti a nadšení všem obdarovaným. Že vy, maminky a tatínkové, zde najdete jen to nejlepší a jedinečné pro vaše miminka. Že vše, co si zde pořídíte, opravdu oceníte. Že se k nám budete rádi vracet. V Hello Bebe zkrátka chceme dělat radost miminkům a jejich rodičům.

 

Vaše Adéla