O nás

Kde se vzalo Hello Bebe?

Hello Bebe spatřilo světlo světa v roce 2021 jako koncept jedinečných dárkových krabiček pro miminka a rodiče. Na myšlenku mě přivedla – jak jinak – má vlastní zkušenost s těhotenstvím a mateřstvím. Především pak zjištění, jak nelehký úkol představuje pro okolí nastávajících a čerstvých rodičů pořídit jejich blízkým vhodný dárek. Dárek nejen krásný a originální, ale také praktický. Dárek, na který budou maminky i tatínkové ješte měsíce po jeho obdržení vzpomínat. Dárek, který bude dělat radost jejich děťátku, a tím i jim samotým.

Nejprve jsem se soustředila čistě na sestavování dárkových setů pro miminka. Postupně jsem začala do nabídky zařazovat kromě hotových krabiček i jednotlivé produkty, ze kterých jsou naše krabičky složeny. To jste uvítali, a tak postupně sortiment dále rozšiřuji o další pečlivě vybrané výrobky v té nejvyšší kvalitě. Maminky tak nemusí čekat, až něco od nás dostanou dárkem, ale mohou udělat radost sobě i svým detičkám rovnou samy. 

 

Dárkové krabičky Hello Bebe

Příchod miminka patří k nejvíce emotivním momentům v životě člověka. Jeho narození a počáteční cestu životem často prožívají desítky lidí – rodiče, členové rodiny, přátelé, kolegové, sousedi. Mnozí z nich pak chtějí sdílenou radost podpořit vhodným dárkem. Jenže co přesně pořídit? Jak má například "nerodič“ tušit, co se bude skutečně hodit? Nebo ten, kdo naopak odchoval miminko o generace dříve?

 

Ani u nás tomu nebylo jinak a po narození naší dcerky jsme asi jako všichni novopečení rodiče obdrželi spoustu dárků. Bylo jich tolik! Ačkoliv jsme měli z každého z nich upřímnou radost, bylo jasné, že zdaleka ne všechny budeme moci využít. Řada z nich doteď čeká ve skříni, až přijde jejich čas. Jiné naopak, hlavně kojenecké potřeby, které se sešly vícekrát, udělaly radost dalším rodičům (kamarádi mi snad odpustí:-)

Začala jsem vzpomínat, jaké dárky jsem v minulosti volila pro stejnou příležitost já sama. A musela jsem kriticky uznat, že i mé dárky skončily dost možná také někde v šuplících nevyužity. A tak jsem se rozhodla všemu tomu přemítání dát tvar, jméno a co možná nejlepší řešení a vznikly dárkové krabičky Hello Bebe. 

 

Co si klademe za cíl?

Věřím, že Hello Bebe pomůže vám, kteří sháníte originální dárek pro nastávající maminku nebo čerstvé rodiče, šetřit čas, energii a vyhnout se tápání při výběru dárku. Že přinese mnoho radosti a nadšení všem obdarovaným. Že vy, maminky a tatínkové, zde najdete jen to nejlepší a jedinečné pro vaše miminka. Že vše, co si zde pořídíte, opravdu oceníte. Že se k nám budete rádi vracet. V Hello Bebe zkrátka chceme dělat radost miminkům a jejich rodičům.

 

Vaše Adéla

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení