Háčkovaná kačenka Pebblechild

Všichni milovníci ptačích kamarádů si musí  okamžitě zamilovat tuhle dokonalou háčkovanou kachičku. Roztomilá, originálně zpracovaná a navíc jemně chrastící. Ideální společník pro dětičky domu i na cesty. Kačenka také zaručeně potěší všechny, kteří chtějí svému děťátku pořídit výjimečnou hračku, která vždycky vynikne vedle klasických plyšáků.

Háčkované hračky Pebblechild mají za sebou silný příběh (více info v detailu produktu) a každý kousek je ručně vyrobený unikát.

Skladem
Značka: Pebblechild
455 Kč

Pebblechild, značka "handmade" hraček se silných příběhem. Háčkované hračky Pebblechild pochází z odlehlého venkova v daleké Bangladéši. Pro nás, Čechy a Evropany, žít na venkově neznamená dělat kompromisy, natož se kvůli tomu dělit od své rodiny. Ale v mnoha zemích, právě například v Asii, bývá běžná praxe, že se jeden člen rodiny – většinou muž – vydává za prací do velkých měst vzdálených stovky i tisíce kilometrů od svého domova.

Projekt Pebblechild takový osud ale pro řadu venkovských obyvatel (žen) Bangladéše odvrátil. Díky svým jedinečným ručně tkaným hračkám dává svým zaměstnancům žijícím na venkově možnost vystoupit z chudoby, a udržet tak rodiny hezky pohromadě. Výsledkem jsou navíc nádherné, ručně vyrobené hračky z organických materiálů, které přinesou úsměv na tvář malým i velkým zákazníkům. 

  • Země původu: Bangladéš/Velká Británie
  • Materiál: 100% organická bavlna, výplň 100 % polyester 
  • Barva: hnědá, zelená
  • Certifikace: hračka splňuje EU standardy, je vhodná od narození
  • Velikost:  15 cm x 10 cm
  • Údržba: praní max. na 40 °C, žehlení – ne, sušení – pouze na nízkou teplotu , bělení – ne, chemické čištění – ne

Pozn. V důsledku toho, že jsou hračky vyráběny ručně, se na nich mohou objevit nepatrné barevné či tvarové odlišnosti. Každá hračka je zkrátka unikát:-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: