Kaučukové kousátko a chrastítko Tikiri Arctic, lední medvěd

Roztomilý lední medvídek představuje zástupce z řady Arctic zvířátek Tikiri. Ta jsou tolik oblíbená nejen proto, že jsou vyrobena z přírodní gumy, ale i pro své všestranné využití. Malá miminka na nich trénují úchopy, ta starší si ulevují při prořezávání zoubků a těm ještě větším výborně slouží při vodních radovánkách. Medvídek navíc díky rolničce umístěné uvnitř vydává příjemný zvuk.

Více informací o kaučukových zvířátkách Tikiri a také o tom, jak a proč se dostala do naší nabídky, si přečtete na našem blogu zde

 

Skladem
Značka: Tikiri
390 Kč

Značka Tikiri pozvedla fenomén gumových hraček o několik úrovní výše. Jejich hračky jsou vyrobené z kaučukového stromu Hevea, celý proces výroby je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Velikou výhodou oproti většině klasických gumových hraček je absence jakéhokoliv otvoru. Při namáčení tak nehrozí tvorba plísní. Hračky neobsahují BPA, PVC, ftaláty ani jiné škodlivé látky.

  • Země původu: Srí Lanka
  • Materiál: přírodní guma vyrobená z mízy stromu Hevea
  • Barva: bílá
  • Certifikace: hračka splňuje EU standardy a nese certifikaci GOLS
  • Velikost:   8 x 12 x 5 (cm)

Pozn. V důsledku toho, že jsou zvířátka vyráběna ručně, se na nich mohou objevit nepatrné barevné či tvarové nerovnosti. Nejedná se o vadu výrobku!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: