Kaučukové kousátko a chrastítko Tikiri Safari, krokodýl

Tento rozkošný krokodýl představuje  stejně jako ostatní hračky značky Tikiri – ekologickou variantou k tolik oblíbeným gumovým hračkám. Je vyroben z kaučuku, hračka je tak zcela přírodní. Malá miminka na nich trénují úchopy, ta starší si ulevují při prořezávání zoubků a těm ještě větším výborně slouží při vodních radovánkách. Krokodýl navíc díky rolničce umístěné uvnitř vydává příjemný zvuk.

Více informací o kaučukových zvířátkách Tikiri a také o tom, jak a proč se dostala do naší nabídky, si přečtete na našem blogu zde

Skladem
Značka: Tikiri
390 Kč

Značka Tikiri pozvedla fenomén gumových hraček o několik úrovní výše. Jejich hračky jsou vyrobené z kaučukového stromu Hevea, celý proces výroby je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Velikou výhodou oproti většině klasických gumových hraček je absence jakéhokoliv otvoru. Při namáčení tak nehrozí tvorba plísní. Hračky neobsahují BPA, PVC, ftaláty ani jiné škodlivé látky.

  • Země původu: Srí Lanka
  • Materiál: přírodní guma vyrobená z mízy stromu Hevea
  • Barva: zelenkavá
  • Certifikace: hračka splňuje EU standardy a nese certifikaci GOLS
  • Velikost:  9 x 9 x 5,5 (cm) 

Pozn. V důsledku toho, že jsou zvířátka vyráběna ručně, se na nich mohou objevit nepatrné barevné či tvarové nerovnosti. Nejedná se o vadu výrobku!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: