Proč je "půlroční krabička" skvělým dárkem i pro novorozeňátko

Všude s oblibou prohlašuju, že Hello Bebe není klasický e-shop pro miminka a maminky. Proč? Protože naši cílovku kromě samotných maminek, které u nás nakupují pro svá malá robátka, tvoří často i přátelé, kamarádky a příbuzní nastávajících nebo čerstvých rodičů. A není výjimkou, že se rekrutují z řad jedinců, u kterých se rodičovství ještě zdaleka neocitá na pořadu dne. A nebo i naopak, jeho rané fáze mají dávno za sebou. A právě proto vznikly i naše krabičky. Usnadnit všem těmto tápajícím výběr dárku. Ušetřit jim čas a ve výsledku i peníze, které přijdou vniveč, když koupí ne zrovna potřebnou věc. V neposlední řadě je naším cílem také tvořit dárky, které vykouzlí maminkám i tatínkům na tváři úsměv a zahřejí je u srdce.

Aktuálně nabízíme na e-shopu tři základní typy krabiček (ve třech různých velikostech): 'Hello Bebe' pro ta nejmenší nemluvňátka, 'Hello Mama', které jsou určené maminkám ještě před porodem a obsahují hlavně radosti  pro ně samotné a 'Slavím půlrok', které většinou míří až za většími miminky. A právě o těchto krabičkách bych se dneska ráda rozepsala více.

Věřím, že je zřejmé, že jedna z našich priorit je nabízet dárečky maximálně praktické. Tak, aby všechny produkty v nich našly své využití. Praktické uvažování stálo i za tím, proč jsem přidala k setům Hello Bebe i krabičky „půlroční“. Často totiž návštěva miminka nevyjde ihned po porodu, ale třeba až za několik měsíců, kdy děťátku přichází k užitku už trošku odlišné potřeby než pro ta čerstvě narozená. A přesně tyto věcičky v půlročních krabičkách najdete: mističku pro první příkrmy, krásný ochranný bryndáček se zvířátky, obleček v adekvátní velikosti, dudlík 6+ měsíců nebo dřevěnou hračku.

A teď, abychom tu praktickou stránku ještě podpořili, mám pro vás jeden tip. Půlroční krabičku, byť je primárně určena větším miminkům, pořiďte klidně i pro novorozence nebo i maminku před porodem. A hned vám řeknu proč:

Zaprvé: maminky s blížícím se porodem mívají často většinu výbavičky na první týdny života miminka připravenou. Naopak na dobu pozdější, a to platí především u prvorodiček, tolik věcí nepořizují. Takže pokud darujete nádobíčko pro první gastro zážitky miminka nebo obleček větší velikosti, uvidíte, že po pár měsících to budou právě dárky od vás, které přijdou jako první na řadu. A o to nám přeci jde:-)

Zadruhé: je dost pravděpodobné, že nejste sami, kdo dává mamince/rodičům při příležitosti narození jejich potomka nějaký dárek. Nicméně troufnu si říci, že dárečky na dobu pozdější, přinesete pravděpodobně jen vy. A uvidíte sami, že vedle miminka čas letí rychlostí světla. Ani se nenadějete a ono novorozeňátko si bude ve „vašem“ tričku chráněné „vaším“ bryndáčkem pochutnávat na příkrmech z “vaší“ mističky.