Háčkovaný králíček Pebblechild, "Turquoise"

Detailně propracovaný chrastící králíček se stane favoritem každého děťátka. Hračka má hladký povrch, je měkoučká a vyrobena z kvalitních organických materiálů. Tím, že vydává i tlumený zvuk, miminko déle zaujme a hezky zabaví. Technika háčkování, kterou je králíček vyroben, dodává králíčkovi originální vzhled.  

Hračky Pebblechild mají za sebou silný příběh (více info v detailu produktu) a každý kousek je ručně vyrobený unikát.

 

 
Skladem
Značka: Pebblechild
455 Kč

Pebblechild, značka "handmade" hraček se silných příběhem. Háčkované hračky Pebblechild pochází z odlehlého venkova v daleké Bangladéši. Pro nás, Čechy a Evropany, žít na venkově neznamená dělat kompromisy, natož se kvůli tomu dělit od své rodiny. Ale v mnoha zemích, právě například v Asii, bývá běžná praxe, že se jeden člen rodiny – většinou muž – vydává za prací do velkých měst vzdálených stovky i tisíce kilometrů od svého domova.

Projekt Pebblechild takový osud ale pro řadu venkovských obyvatel (žen) Bangladéše odvrátil. Díky svým jedinečným ručně tkaným hračkám dává svým zaměstnancům žijícím na venkově možnost vystoupit z chudoby, a udržet tak rodiny hezky pohromadě. Výsledkem jsou navíc nádherné, ručně vyrobené hračky z organických materiálů, které přinesou úsměv na tvář malým i velkým zákazníkům. 

  • Země původu: Bangladéš/Velká Británie
  • Materiál: 100% organická bavlna, výplň 100 % polyester 
  • Barva: světle tyrkysová
  • Certifikace: hračka splňuje EU standardy, je vhodná od narození
  • Velikost:  22 cm x 7,5 cm
  • Údržba: praní max. na 40 °C, žehlení – ne, sušení – pouze na nízkou teplotu , bělení – ne, chemické čištění – ne

Pozn. V důsledku toho, že jsou hračky vyráběny ručně, se na nich mohou objevit nepatrné barevné či tvarové odlišnosti. Každá hračka je zkrátka unikát:-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: