Kaučukové kousátko a chrastítko Tikiri Ocean Buddies, delfín

Tento delfínek je taková "tichá voda, co břehy mele". Na fotce, možná i na první pohled, vypadá jako klasická gumová hračka, přitom s ní vlastně nemá vůbec nic společného. Je vyroben z kaučuku, jedná se tedy o zcela přírodní hračku. Navíc je krásně měkoučký, a malá miminka tak na nich krásně trénují úchopy. Ta starší si naopak ulevují při prořezávání zoubků a těm ještě větším výborně slouží při vodních radovánkách. Delfín má navíc uvnitř umístěnou rolničku, takže dětičky i krásně zabaví příjemným tlumeným zvukem. 

Více informací o kaučukových zvířátkách Tikiri a také o tom, jak a proč se dostala do naší nabídky, si přečtete na našem blogu zde

Skladem
Značka: Tikiri
390 Kč

Značka Tikiri pozvedla fenomén gumových hraček o několik úrovní výše. Jejich hračky jsou vyrobené z kaučukového stromu Hevea, celý proces výroby je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Velikou výhodou oproti většině klasických gumových hraček je absence jakéhokoliv otvoru. Při namáčení tak nehrozí tvorba plísní. Hračky neobsahují BPA, PVC, ftaláty ani jiné škodlivé látky.

  • Země původu: Srí Lanka
  • Materiál: přírodní guma vyrobená z mízy stromu Hevea
  • Barva: modrá
  • Certifikace: hračka splňuje EU standardy a nese certifikaci GOLS
  • Velikost:  9 x 11 x 7 (cm) 

Pozn. V důsledku toho, že jsou zvířátka vyráběna ručně, se na nich mohou objevit nepatrné barevné či tvarové nerovnosti. Nejedná se o vadu výrobku!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: